body space

body space

Body Roll

$19

Body Roll to przede wszystkim ujędrniający masaż antycellulitowy oraz urządzenie wspomagające proces odchudzania o udowodnionej skuteczności. Relaksująca sesja na Body Roll dodatkowo rozluźnia napięcia i bóle mięśniowe. Specjalne wyprofilowane, drewniane rolki poruszają się z określoną szybkością i w określonym kierunku pozwalając na drenaż całego ciała.

Body Roll, dzięki szerokiemu spektrum zalet przy jednoczesnym braku przeciwwskazań polecany jest każdemu bez wyjątku, kto ma zamiar ujędrnić swoje ciało i pozbyć się cellulitu.

Bieżnia VacuTherm

Bieżnia VacuTherm to urządzenie przeznaczone do treningu typu cardio – zalecana aktywność to szybki, zdecydowany marsz. To idealny sposób do wyszczuplenia sylwetki oraz utrzymania kondycji fizycznej. Dzięki zastosowaniu dwóch technologii – podciśnienia i podczerwieni następuje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu z tradycyjnym treningiem aerobowym. Funkcje urządzenia podlegają sterowaniu i wyświetlaniu parametrów ćwiczeń z poziomu wbudowanego ekranu dotykowego dostępnego dla użytkownika. Przeznaczone głównie dla osób zmagających się z nadwagą, otyłością oraz osobom po kontujach.

Efekty bieżni VacuTherm

Efekty masażu Body Roll