O nas

O nas

Salon SINERI powstał w 2016 roku z pasji jaką właścicielka darzy do pięknego i zdrowego ciała. Początkowo były to głównie usługi manicure i pedicure, z czasem jednak potrzeby naszych klientek pokazały nam ścieżkę rozwoju w kierunku zdrowego i pięknego ciała. Wyposażenie salonu w nowoczesne urządzenia używane również przez kliniki medyczne pozwoliły nam na zaspokojenie potrzeb pań i panów,  którzy nas odwiedzają. Współpraca ze specjalistkami w różnych dziedzinach piękna i zdrowia zaowocowała powiększeniem ilości miejsca, w których obecnie pracujemy. Z pewnością jesteśmy największym salonem kosmetycznym w Świdnicy w którym każda z was znajdzie  dla siebie luksus i relaks.

Poznajcie Nasz Zespół

Patrycja

Patrycja to studentka 3 roku kosmetologii. Jest osobą otwartą, ambitną i dokładną z wrodzonym poczuciem estetyki. Do pracy kosmetologa podchodzi z dużym zaangażowaniem i pasją. W naszym gabinecie odpowiada za pielęgnację stóp. Zabiegi podologiczne to jej pasja. Kolejną rzeczą którą wykonuje z zamiłowaniem są zabiegi pielęgnacyjne oraz kosmetologia estetyczna. W wolnych chwilach spędza czas aktywnie z rodziną i przyjaciółmi. Jest miłośniczką psów i udziela się w schronisku dla zwierząt.

Małgosia

Założycielka Salonu Sineri jest absolwentką Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu na kierunku kosmetologii. Postanowiła na mapie Świdnicy stworzyć wyjątkowe miejsce, które będzie „Światem Piękna” dla kobiet i mężczyzn. To miejsce pełne relaksu, gdzie zadbasz o swoje piękno, od paznokci poprzez ciało, kończąc na luksusowych zabiegach na twarz. Wie, jak ważna dla klientów jest jakość wykonywanych zabiegów, dlatego z pasją i zaangażowaniem szuka nowych rozwiązań oraz dba o jakość wykonywanych usług. Jest osobą bardzo otwartą, ambitną i dokładną. Prywatnie kocha podróże oraz relaks przy książce i pysznej kawie.

Ewelina

W naszym zespole poznacie również Ewelinę, która zadba kompleksowo o Wasze ciało. Jeżeli potrzebujesz relaksu bądź wymodelowania sylwetki, to właśnie ona zadba o Ciebie jak nikt inny. Bańka chińska w jej rękach sprawia cuda - cellulit znika w mgnieniu oka. . W Naszym gabinecie ma indywidualne podejście do każdego klienta. Ceni sobie kontakt z ludźmi. W wolnym czasie relaksuje się na swojej działce uprawiając warzywa i na wycieczkach z rodziną.