Medik8

Medik8

Piękna Skóra na Całe Życie

Zapraszamy Cię do niezwykłej podróży z kosmetykami Medik8, które wykorzystujemy podczas zabiegów w salonie Sineri. Medik8 to prawdziwi eksperci w profesjonalnej kuracji przeciwstarzeniowej. 6 starannie opracowanych rozwiązań skoncentrowanych na typowych problemach skórnych. Niedoskonałości, przebarwienia, zaczerwienienia, przedwczesne starzenie, nie stanowią żadnego problemu.

Pielęgnacja, którą pokochasz

Obietnicą Medik8 jest stworzenie produktów, którym zaufasz i które pokochasz. Medik8 to osobiste i wspólne doświadczenia. Dziel się z nami swoimi opiniami na temat kosmetyków Medik8, obserwuj nas i komentuj, bo nasze zabiegi z użyciem Medik8 są stworzone właśnie dla Ciebie!

Nie musisz dokonywać wyboru pomiędzy pielęgnacją skóry, a rzeczywistymi efektami

Stanowczo za często musimy dokonywać wyboru pomiędzy kosmetykami, których uwielbiamy używać a takimi, które przynoszą oczekiwane rezultaty. Medik8 łączy piękne zapachy i znakomite składniki z najnowocześniejszą technologią. Gwarantuje to czerpanie przyjemności z rozpieszczających rytuałów przy jednoczesnym uzyskiwaniu profesjonalnych efektów.

Oryginalne badania

Proces formułowania produktu rozpoczyna się od szeroko zakrojonych badań rynku. Chemicy Medik8 wykorzystują te badania do połączenia składników, które chcą włączyć do swoich receptur. Analizują regulacje i dane kliniczne składowych, aby udowodnić ich działanie. Następnie w laboratorium tworzy się pierwsza wersja produktu i rozpoczynają się testy konsumenckie. Po wstępnych opiniach konsumentów chemicy nieustannie ulepszają produkt, dopóki nie spełni on wszystkich oczekiwań i specyfikacji. Ten proces testowania i przeformułowywania może trwać miesiące, aż do całkowitej pewności, że znaleziono idealne rozwiązanie.

Po sfinalizowaniu produktu przechodzi on co najmniej 3-miesięczne testy stabilności w różnych warunkach. Celem testów jest sprawdzenie, czy nadaje się do wypuszczenia na rynek konsumencki. W zależności od rodzaju receptury, może on zostać wysłany również na dodatkowe zewnętrzne testy, aby upewnić się, że spełnia on wszystkie nasze wymagania.

Testy końcowe

Gdy produkt przejdzie wszystkie testy stabilności, przeprowadzane są badania kliniczne w laboratoriach w Wielkiej Brytanii w celu oceny działania końcowego preparatu w ludzkiej skórze. Obejmują one dokumentację fotograficzną ‘przed i po’, a także szczegółowe ankiety dotyczące stosowania kosmetyku, towarzyszących odczuć oraz efektów związanych z produktem. To najlepszy sposób by znaleźć dowód na to, że nasze produkty Medik8 zapewnią pożądane rezultaty, a my w Sineri zaoferujemy najlepsze zabiegi.